6 comments on “Thorsdag z lookrem

 1. No! Fajnie. Wreszcie coś zrozumiałego dla mnie, bo na sportach zimowych nie znam się wcale. To, dzisiejsze, smaczne jak tłusty czwartek.
  Martwi mnie tylko ten kolejny incydent Ważnego Polaka z Niemcami. I znowu na lotnisku, czy tam w samolocie. Przypomina to za bardzo Radiostację, choć ta nie latała.
  A te majdanowe bary kady im do kliczki. Wywalili go to i mają takie cieniutkie.

  • Taaa, istotnie radiostacja nielot, ale za to w Gliwicach, Westerplatte zaś nieprzyzwoicie wcina się w Bałtyk – trzeba najechać i zbombardować. Tak to działa. Tak Prota Siewicz, żeby nie powiedzieć – Prota Otumańska, poszedł w ślady diabełka Żą Marii i popadł w konflikt z Luftwaffe. Niestety. Ale, jak te dzieci we Wrześni, bronił polskości. A bary tonów, jak u Klinczków, to nigdzie na świecie nie uświadczysz!

   • Chciałeś chyba napisać „we wrześniu”. Niestety dzieci tylko na początku roku szkolnego mają tyle inicjatywy i chęci. Potem szybko im przechodzi. Jak to dzieciom…

   • Buhahaha, dokładnie o to mi chodziło 🙂 rok szkolny, jak wspomniane wyżej Westerplatte, odpala ni mniej ni więcej, a 1 września! Z zakresu Polak potrafi, gdy Niemiec nie pozwala, był jeszcze Wóz Drży Mały, ale to ciut inna sytuacja jednak…

 2. Mieszkałem kiedyś przy ulicy Daszyńskiego. Potem nagle, ni stąd ni zowąd zmienili jej nazwę na Drzymały. Chyba dlatego, że miał lepszy wóz?

  • Niewątpliwie, takie signum temporis – masz kasę to twoje na wierzchu! A Daszyński, socjalista, chciał wszystko rozdać wszystkim, pewnie każdemu stosownie według jego potrzeb i mu się jeno Daszek w konspiracji ostał… to i mu ulicę odebrali, choć lud wyszedł na ulicę, a może dlatego?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s