18 comments on “Facecje

  • Otóż z tym, że się mienili Reprezentacją Polski, to na pewno żart, bo wynik jak najbardziej prawdziwy. Pamiętam, że wtedy chcieli się zrehabilitować po, jak zwykle, przegranym jakimś ważnym meczu i nakopali słabeuszowi, sam Ebi S. ze trzy bramki strzelił. Ale to były inne czasy, San Marino nie było taką potęgą, jak jest dzisiaj…

   • Ha, sprawdziłem – Ebi strzelił nawet 4 gole! Był to 2010 rok i padły wówczas dwa rekordy: najwięcej strzelonych przez Kadrę Polski goli w jednym spotkaniu i najszybciej strzelony gol (22 sekunda!).

   • Ja też tak bardziej średnio, niż biegle, ale to nie o nas wszak chodzi – ważne, żeby piłkarze się na swoim fachu znali, a oni podobny poziom prezentują i to jest dopiero pech!

   • Oni się znają na tym fachu. Widziałem ich wypowiedzi w tv. Tylko grać nie umieją. Ale to trudna gra.

   • Ta, której kanony taktyczne mówią, że piłka jest okrągła, a bramki dwie? A mecz można wygrać, przegrać, albo zremisować? Uważam, że jest do Dyscyplinka wręcz nieogarnialna umysłom śmiertelnym.

   • To naprawdę trudna gra. 22 graczy z jedną piłką. Trudniejsza jest tylko rugby, gdzie gra 30 graczy, piłka jest jajowata i podaje się ją tylko do tyłu a bramki stoją do góry nogami. Ale rugby wymyślili, podobno, Anglicy, więc nie ma się co dziwić.

   • Skoro bramki do góry nogami, to myślałem, że jednak Australijczycy. Zresztą oni chyba w tym mocni są, pewnie stąd skojarzenie 🙂

  • O matko, to się teraz pokomplikowało! Bo jeszcze mecz można sprzedać, a zatem i kupić (nie wiem czy zastawić?). Można go też przespać lub przejść obok niego obojętnie. Jest wiele możliwości. Różnych.

  • Yep , choć oprócz jest to też bardzo niezłe money! Taki, dajmy na to, Emanuel Arboleda z Kolejorza, osobiście chłopa lubię, ale ostatnio z powodu kontuzji non stop ławę grzeje i to w polskiej lidze, a miesięcznie (podkreślam: MIESIĘCZNIE) zarabia więcej niż dostał Stoszek Narciarski za złoty medal olimpijski! Ale to tak w ramach ciekawostki… bo istotnie game bije rekordy popu, a i sam jestem wyznawcą, choć nie praktykuję.

  • Śnięta Prawda. Bieg z przeszkodami to raz, po spożyciu surowo zabronione jest – pod rygorem prawno-finansowych konsekwencji i ostracyzmu – prowadzenie, wszelkie – nawet piłki krótko przy nodze, to dwa. Jedyny plus, to łatwość w mijaniu rywali – slalom jak na treningu z tyczkami, podręcznikowy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s