10 comments on “Saga Zmierzch

  1. Aaaa, czyli już można brać i dzielić… Czyli con carne. Fajnie! Mnie Noc Muzełów ominęła, ale uczestniczyłam w czymś o wiele bardziej traumatycznym. Festiwal telewizyjnych sportowych filmów dokumentalnych. Maraton. Obejrzałam w życiu 6 tego typu produkcji. Z czego w sobotę pięć. A jedną w piątek…

    • Brawo, to jak Noc Reklamożerców, tyle, że o sporcie… i o niebo nudniejsze, ale doświadczenie życiowe – bezcenne!

  2. Nie dałam się adrenalinie ani jej nadmiarowi. Ekscytujące seanse. Hmmmm. Nie no, Msza za miasto Zakopane była całkiem znośna. I chyba tylko to. A nie, wróć! Jeszcze urywki z filmu o – podobno kultowym – meczu Górnika z AS Roma. Na przykład, kiedy wózki jadące na dół do kopalni miały z boku zapisany aktualny wynik meczu. Bo przecież bracia-górnicy musieli być na bieżąco, prawie on line.

    • A to ja nie znam, nie oglądałem, zważywszy, że mecz był pewnie z okolic 1653 roku. Można brać i dzielić (się), w rzeczy samej, dopiero skumałem o co się rozchodziło, oj biada małemu rozumkowi, biada.

  3. Skoro skumałeś o co się rozchodziło z bierzcie i dzielcie z tego wszyscy, to znaczy, że skumasz też AS Roma Rzym. Mam zaufanie do Twojej ekscelencji kumatości.

    • W sensie, że taki AC Milan Mediolan? Się widać tylko prześlizgnąłem wzrokiem i nie zwróciłem na ten drobiazg uwagi, a komentator myślał sobie pewnie, że to taka włoska Cracovia Kraków i dalej już poszło, ot co.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s