9 comments on “WydMuszka

 1. No, ale w przeciwieństwie do tych wszystkich innych, o których piszesz, którzy nic nie umieją, to on jednak coś potrafi. I to nie byle co, bo grać w brydża. A brydż to gra trudna i rozumu wymagająca. Zostać w nim mistrzem nie tak łatwo.

  • O, wszelki duch! Dawno Kolegi nie było! Ja, jak napisałem, tylko w klipy, jak się gra w brydża nawet nie wiem, a co dopiero, jak być w nim Miszczem! Ja JKM wiedzy i rozumu nie odbieram, tylko mnie mierzi ta chęć dominacji nad kobietą, posiadania, pokazywanie wyższości, ale to zagadnienie dla kompleksologów, frojdystów i innych takich.

 2. A to w całej tej kampanii do EP nie chodzi o to, żeby (nie ważne jak, ale) mówili? Bo cała Warszawa na ten przykład ogromnymi Kurskimi jest obklejona. Boni M. wyskakuje z krzaków, a pani, która rozbierała się w Playboy’u, w swoim spocie powtarza „a kuku!”. Natomiast bokser nasz, perła narodu, w EP chce walczyć o zmianę regulaminu Eurowizji.
  To jednak o mądre poglądy chodzi?
  Btw, jeśli już o modzie, to krąży dowcip: dlaczego Jego Królewska Mość nosi muszkę? Żeby nikt nie udusił go krawatem.
  Cała ta kampania wyborcza to kabaret…

  • Tak sobie właśnie pomyślałem, że to nawet i dobrze, bo jak ich wybiorą tam, to ich nie będzie tu! A w wyborach i tak najlepiej sprawdza się przecież kobieta z wąsem, tfu – z brodą! Dzięki za przypomnienie o „naszym” Prawym Sierpowym, miałem się nad nim pochylić, ale mi wyleciało, w sumie dobrze. Zaś co do „akuku”, to jest to niebagatelne nawiązanie do XIX-wiecznych metod pojedynkowych (tzw. kukułki, nawet wcześniej o tym pisałem), jestem o tym przekonany, bo po co by tak kukała po próżnicy?

   • Po zastanowieniu uważam, że jednak adekwatniej byłoby powiedzieć – Prawy Prosty.

 3. A mnie intryguje takie pytanie: Skoro nikt nie wierzy w to, co politycy mówią w kampanii wyborczej, dlaczego akurat taka większość wierzy w to, że JKM zrobi to, co mówi? Chodzi mi o te wstrętne rzeczy, oczywiście.

  • W moim przypadku nie chodzi o zrobienie, bo zdaję sobie sprawę, że nawet jak przekroczy próg, to se zbytnio nie nafika, ale o dawanie mandatu osobie głoszącej (tylko tyle i aż tyle) tak szowinistyczne i prymitywne hasła. W mojej ocenie – niehonor.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s